Waluty:
Polska

Polityka prywatności

Witamy w naszym sklepie internetowym. Naszym celem jest, abyś czuł się komfortowo, korzystając z naszej strony internetowej, ponieważ robisz zakupy w lokalnym centrum handlowym. Za każdym razem, gdy kupujesz produkt (y) z naszej strony, traktujemy poważnie kwestię bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wprowadzasz numer swojej karty kredytowej, dane do fakturowania i wysyłki podczas zakupów, użyjemy standardowej technologii Secure Sockets Layer (SSL), aby zapobiec przechwyceniu informacji.

Nasze zobowiązanie do prywatności
Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby chronić Twoją prywatność, udostępniamy tę informację, wyjaśniając nasze praktyki dotyczące informacji online i wybory, które możesz podjąć w związku ze sposobem zbierania i wykorzystywania Twoich informacji. Aby ułatwić znalezienie tego powiadomienia, udostępniamy je na naszej stronie głównej iw każdym miejscu, w którym mogą być wymagane dane osobowe.

Informacje, które zbieramy:
Niniejsze zawiadomienie dotyczy wszystkich informacji zebranych lub przesłanych na naszej stronie internetowej. Na niektórych stronach możesz zamawiać produkty, składać zamówienia i rejestrować się, aby otrzymywać materiały. Rodzaje danych osobowych zebranych na tych stronach to: nazwa, adres, adres e-mail, numer telefonu, informacje o karcie kredytowej / debetowej. Na niektórych stronach możesz przesyłać informacje o innych osobach. Na przykład, jeśli zamówisz prezent online i chcesz go wysłać bezpośrednio do odbiorcy, musisz przesłać adres odbiorcy. W takich okolicznościach rodzaj gromadzonych danych osobowych to: imię i nazwisko, adres, numer telefonu.

Sposób, w jaki używamy informacji:
Używamy podanych informacji o sobie przy składaniu zamówienia tylko w celu wykonania tego zamówienia. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Używamy podanych przez Ciebie informacji o kimś innym podczas składania zamówienia tylko w celu wysyłki produktu i potwierdzenia dostawy. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Korzystamy z nieidentyfikujących i zbiorczych informacji, aby lepiej zaprojektować naszą witrynę i udostępnić ją reklamodawcom. Na przykład możemy poinformować reklamodawcę, że X liczba osób odwiedziła pewien obszar na naszej stronie internetowej lub że liczba mężczyzn i liczba kobiet Y wypełniła nasz formularz rejestracyjny, ale nie ujawnilibyśmy niczego, co mogłoby być wykorzystane do identyfikacji te osoby. Wreszcie, nigdy nie wykorzystujemy ani nie udostępniamy danych umożliwiających osobistą identyfikację przekazanych nam online w sposób niezwiązany z opisanymi powyżej, nie dając jednocześnie możliwości rezygnacji lub w inny sposób zabronienia takich niepowiązanych zastosowań.

Nasze zobowiązanie do bezpieczeństwa danych
Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury, aby zabezpieczyć i zabezpieczyć informacje, które zbieramy online.

W jaki sposób można uzyskać dostęp lub poprawić swoje dane:
Możesz uzyskać dostęp do przeglądania wszystkich danych osobowych, które zbieramy online i które przechowujemy, przesyłając nam pisemnie żądanie na adres podany na stronie Informacje. Korzystamy z tej procedury, aby lepiej chronić twoje informacje. Możesz poprawić błędy rzeczowe w swoich danych osobowych, wysyłając nam prośbę, która wiarygodnie pokazuje błąd. Aby chronić Twoją prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy uzasadnione kroki w celu zweryfikowania Twojej tożsamości przed udzieleniem dostępu lub wprowadzeniem poprawek.

Jak się z nami skontaktować:
Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące tych zasad prywatności, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta online.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z