Waluty:
Polska

Dostawa towaru

Oferujemy szybką wysyłkę na cały świat. Witaj, aby zebrać tę stronę i powiedzieć znajomym i rodzinie, szczęśliwe zakupy!

Dążymy do pełnej satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, z przyjemnością przyjmiemy zwrot.

Nieumyte, nienoszone lub wadliwe produkty zakupione w naszym sklepie internetowym mogą zostać zwrócone w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany w terminie 14 dni od daty otrzymania. Wszystkie przedmioty zwrócone do nas muszą być w oryginalnych warunkach, tj. Nienoszone, nieumyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. W przeciwnym razie przedmioty zostaną zwrócone.

powrót

Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany lub jeśli istnieje różnica w zamówieniu, zachowaj całą dokumentację i opakowanie i natychmiast skontaktuj się z nami wysyłając e-mail lub online. Prześlemy ci dalsze instrukcje.

1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może tylko uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.

3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub refundacja jest podana jako "W odróżnieniu od", koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

wymiany

1. Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Prosimy o kontakt z numerem zamówienia, a nasz dział obsługi klienta pomoże. Jeśli chcesz wymienić produkty na inny styl, musisz zwrócić produkty w celu uzyskania zwrotu pieniędzy (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie dla preferowanego stylu

2. Musisz się z nami skontaktować przed zwrotem przedmiotów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie być zużyte, zmienione lub umyte, z dołączonymi wszystkimi metkami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

3. Nie pokrywamy kosztów wysyłki wymiany, będziesz odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną oraz za wysyłkę i obsługę wysyłki zamówionych przedmiotów z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z